Oficjalna strona Harcerskiej Szkoły Ratownictwa ZHP

Hybrydowy Kurs Podstaw Pierwszej Pomocy HSR

UDOSTĘPNIJ
/
990

Zapraszamy do udziału w 15-godzinnym Hybrydowym Kursie Podstaw Pierwszej Pomocy, który pozwoli zrealizować wymaganie niezbędne do zamknięcia próby na stopień przewodnika/przewodniczki („Ukończenie minimum 15-godzinnego kursu pierwszej pomocy zawierającego zajęcia praktyczne”). Kurs został stworzony w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną i wprowadzonymi ograniczeniami uniemożliwiającymi organizację tradycyjnych kursów HSR.

Po ukończeniu całego kursu uczestnik otrzymuje certyfikat wydany przez Harcerską Szkołę Ratownictwa, potwierdzający ukończenie 15-godzinnego Kursu Podstaw Pierwszej Pomocy.

Szczegółowe informacje o przebiegu kursu znajdziecie w formularzu zgłoszeniowym:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zgłoszenia zbieramy do 31.05.2020r.

Serdecznie zapraszamy!