Oficjalna strona Harcerskiej Szkoły Ratownictwa ZHP

Wracamy z kursami!

UDOSTĘPNIJ
/
625

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak trudna sytuacja jest w naszym kraju. Niemniej staramy się bezpiecznie powrócić do prowadzenia dla Was kursów pierwszej pomocy.

Dlatego z radością ogłaszamy, że kursy pierwszej pomocy wracają! Na sam początek przychodzimy z ofertą dla osób, które w wakacje zrealizowały zajęcia teoretyczne hybrydowego kursu pierwszej pomocy. Skontaktujcie się z koordynatorami z Waszych inspektoratów (jeśli nie wiecie kto nim jest, odezwijcie się do szefa inspektoratu) – oni przekażą Wam informacje kiedy i w jakiej formie odbędą się zajęcia praktyczne. Na Waszych skrzynkach mailowych czeka na Was również wiadomość z niezbędnymi informacjami.

Jeśli chodzi o następne kursy – śledźcie naszą stronę i social media – będziemy Was na bieżąco informować. A tymczasem trzymamy kciuki za wszystkich uczestników kursów hybrydowych!